Tığ İşi Yazlık Panço Yapımı

  • 16 Nisan 2020
  • 2.538 kez görüntülendi.
Tığ İşi Yazlık Panço Yapımı

Tığ İşi Yazlık Panço Yapımı
Merhaba sevgili arkadaşlar hoşgeldiniz
Tığ işi yazlık panço yapımı kız çocukları amacıyla harika panço yapımını siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Panço modeli kız çocukları amacıyla en şık aksesuar diye biliriz. Farklı renklerde yapımı bir çok kıyafeti tamamlamaktadır.
Tığ işi sevenlerin rahatlıkla yapabileceği örgü yöntemidir. Yaz akşamlarında tüketimi rahat olan düğün, nişan kıyafetleri amacıyla ideal olan panço modelleri annelerimizin ilk tercihidir.
Yeni öğrenen arkadaşlarımız amacıyla en basit panço yapımı diye düşünüyoruz. Video anlatımını izleyerek sizlerde uygulaya bilirsiniz. Yapmak isteyen herkese çok basit gelsin dileklerimi iletiyorum..
Tığ İşi Yazlık Panço Yapımı
Orta kalınlıkta ip tüketimi, ip tercihi sizlere kalmıştır.
3, 5 Numara tığ tüketimi
Model 90 zincir üstüne kurulmuştur. İpi çift kat yapıp zinciri çekelim. İlmek kaydırma yöntemi ile zinciri birleştirelim. Ve çift trabzan yapalım her zincir üstüne istikbal şekilde yapalım. Tekrar 3 zincir çekip 3 adet çift trabzan yapalım, 3 zincir çekelim iki zincir atlayıp çift trabzan yapalım yarı kısmına kadar yapalım. Verev bölümünü meydana getirmek amacıyla aynı noktaya çift trabzan arada 3 zincir zemin arasında boş kalan iki zincir atlıyoruz. Bu kısımda video anlatım sizlere gerektiğince yardımcı olacaktır ayrıntı kısımları gerektiğince ayrıntılı anlatılmıştır. Kordon ayrıntıyı ve püskül ayrıntıları yapıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ