Bahçıvan Bebek Pantolon Yapımı

  • 16 Haziran 2020
  • 3.400 kez görüntülendi.
Bahçıvan Bebek Pantolon Yapımı

Bahçıvan Bebek Pantolon Yapımı
Bebekleri amacıyla kışlık örgü hazırlığına başlayan kadınlara bugün çok güzel bir örgü işi göstermek istiyorum. Örgü bahçıvan tulum modeli hem kız bebekler amacıyla hem de erkek bebekler amacıyla uygulanabilecek bir örgü işi. Bu tulumun ayrıntılı yapım adımını alçakta sizlere videolu anlatım olarak vereceğim.
Bebekler amacıyla uygulanabilecek yeni örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere kış aylarında kolaylıkla kullanabileceğiniz bebeğinizi sıcacık tutacak harika bir örgü bahçıvan pantolon modeli yapımını göstermek istedim. Burada mavi renk kullanılarak erkek bebeklere ideal bir tulum yapılmış. Kız bebekler amacıyla ideal renkler seçildiği vakit bu tulum kız bebeklerde de harika duracaktır.
Burada oluşturulan ölçüler ile 1 yaş bebekler amacıyla ideal bir pantolon modeli yapılmış. Dilerseniz ölçü büyüklüğünde farklılıklar yapabilirsiniz. Zaten video ortamında ayrıntılı bir anlatım yapılmış. Burayı takip ettiğiniz vakit problem hayattan bu güzel tulum modelini yapabilirsiniz.
Örgü bebek pantolonu amacıyla Nako Elit Baby markalı ip kullanılmış. Tulum üstünde süsleme olarak ufak aksesuarlar kullanılmış. Birde düğme olarak ahşap düğmeler tercih edilmiş. Bu şekilde de çok şık bir görüntü oluşmuş. Burada oluşturulan tulum modeli amacıyla bir hırka ve birde patik yapılmış Böylece bir grup oluşturulmuş. Dilerseniz sizde bunun gibi harika bir grup yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ