3 Ters 3 Büz Örgü Modeli Yapılışı

  • 17 Haziran 2019
  • 4.615 kez görüntülendi.
3 Ters 3 Büz Örgü Modeli Yapılışı

3 Ters 3 Büz Örgü Modeli Yapılışı
Kadın yeleği, bebek örgülerinde en sık rastlanan ve iki şiş ile oluşturulan 3 ters 3 büz örgü modeli. Çok sevilen modeli sende derhal öğren!

Evde oturan ya da akşam saatlerini daha yararlı işlerle geçirmek isteyen şahıslar amacıyla örgü tipinde el işleri lüzumtiğince rahatlatıcı aktivitelerdir. Bu aktiviteler ile ilgilenmek hem gövde hem de zihin yorgunluğunu alıyor. Eğlenceli vakit geçirmek adına da son derece önemlidir. Örgü modelleri arasında uygulanabilecek en kolay mamüller atkılardır. Kış mevsimi amacıyla bir ters bir düz ilmek metodu ile rengârenk atkılar örebilirsiniz. Fakat bu atkı modelinde en kolay modeldir. Çok daha değişik modeller olduğunu da örgü örmeye başladığınızda sizler de göreceksiniz. Örmek kadınlar amacıyla her vakit uygulanabilecek bir iştir. Dışarıya örgü örebilirsiniz, kendi çocuklarınıza ve kendinize de dilediğiniz modeli çıkarabilirsiniz. Fakat bunun amacıyla anlatımlı örgüler ile işe başlamanız lüzumiyor.

3 Ters 3 Büz Örgü Modeli
Örgü örmek amacıyla bundan sonra insanlardan yardım istemenize lüzum kalmıyor. Anlatımlı örgü tarifleri yardımıyla her türlü örgüyü yapabilmek hayal olmaktan çıkıyor. Yazlık örgüler, kışlık örgüler ve bebek örgüleri son derece ilgi çeken örgü kategorileridir. Bebek örgülerinde model seçenekleri muazzamdır. Hemen her türlü bebeğe makul olacak şekilde bir model bulabilirsiniz. Yeni doğan bebekler amacıyla küçücük modeller yapabilirsiniz. Yakadan başlama hırka ve yelekler de bebekler amacıyla son derece makul modellerdir. Bu hırka ve yeleklere cep nasıl işlenir, düğme iliği nasıl açılır ve düğmelerin yerin nasıl belirlenir gibi detaylar da tekrar anlatımlı örgüler ortamında yer alıyor kolay gelsin,,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ