Kolay Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

  • 07 Haziran 2019
  • 2.882 kez görüntülendi.
Kolay Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

Kolay Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı
Bebek ve çocuk örgülerinde, bayan örgülerinde kullanabileceğiniz kolay bir örgü modeli. Ajurlu olan bu örgü modelini bir kaç dakika da sende öğrenebilirsin.

Bu model kadın yelekleri ve hırkaları, bebek şalları ve patikleri gibi işlerin başında gelmektedir. Şimdi siz de bu makale yardımıyla nasıl yapılacağını öğrenin!

Örgü yapımında kullanılmakta olan bu modeli sizinle paylaşmaktan sevinç duyuyoruz. Bu sayede size örgü örmeyi sevdirebiliyorsak ya da esasen hobiniz olarak görüldüğü örgü yapımına yeni modeller ekleyebiliyorsak ne mutlu bize. Örgü modellerinde en büyük sıkıntılardan biri bir çok değişik platformda aynı tarz modellerin bulunmakta olması. Biz ise sizi bu durumdan kurtarmak amacıyla her gün yeni modeller paylaşıyoruz.

Ajurlu Popüler Örgü Modeli
Videomuzu izleyerek modeli nasıl çıkarabileceğinizi görebilirsiniz. Bunun amacıyla tek yapmanız gereken videomuzu izlemek olacaktır. Zira esasen zorluk çekmemeniz ve modeli uygularken yelek modellerinin, şal modellerinin ve battaniyelerin yapımında kolaylik sağlamak amacıyla kolay bir dille anlatılmıştır. Şiş işi örgülerle bundan evvelce zorlanan herkes bu zorlukları unutsun! Anlatımlı örgüler ile zorluk çekmeden ve fazlasıyla keyif alarak mamüller çıkarabilirsiniz.

Bir en çok tercih edilen örgü kategorisi ise bebek örgüleridir. Miniğiniz üşümesin, rahat etsin diye onlara şirin şiş işi örgüler örün. Hem onlar rahat etsin, hem de sizin gönlünüz. Yaz kış farketmeksizin kullanabilecekleri örgü mamülleri ile hep yüzleri gülsün.

Yeni örgü modeliniz ile iyi eğlenceler hanımlar. Hepinizin teker teker ellerine sağlık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ