1 Yaşa Uygun Bebek Yeleği Yapılışı

  • 04 Temmuz 2019
  • 2.899 kez görüntülendi.
1 Yaşa Uygun Bebek Yeleği Yapılışı

1 Yaşa Uygun Bebek Yeleği Yapılışı
Bebek ve çocuklar amacıyla oluşturulan örgü yelek modellerinde değişik değişik motifler kullanılıyor. Ayı motifi kullanılarak oluşturulan bebek yeleği yapılışı bu yazıda.

Bebek ve çocuklar amacıyla oluşturulan örgü yelek modellerinde bir çok motifler kullanılmaktadır. Araba motifleri, bulut motifleri, dondurma motifleri ve ayı motifi gibi bir çok değişik örgü motifleri kullanılıyor. Kullanılan motifler bebek yeleğini daha şık gösteriyor. Bundan ötürü da çocuk ve bebek örgüleri süslemek amacıyla kadınlar birbirinden keyifli görünen motifleri kullanıyorlar. Bu yazımızda yayınladığımız örgü yelek anlatımında ayıcık motifi kullanılmıştır. Kolay bebek yeleği yapımı anlatımı 1 yaş civarındaki çocuklar amacıyla anlatılmıştır. Videonun sonucunda 2 ve 3 yaşındaki çocuklar içersinde yapılışı ile ilgili bulgular verilmiştir.

Ayıcık Motifli Örgü Bebek Yeleği

Örgü bebek yelekleri bu tür motiflerle süslendiği vakit daha güzel ve göz alıcı oluyor. Çocuklar gördükleri ayı motifleri ile hem mutlu oluyorlar hemde eğleniyorlar. Ve ilaveten onlara elbise giydirmek zevkli duruma geliyor. Sizde çocuklar amacıyla gerçekleştireceğiniz örgülerde değişik motifler kullanabilirsiniz. Ayı motifi gibi onlarca değişik motif bulunuyor. Hangisini dilerseniz kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ