1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet Tarifi

  • 04 Haziran 2024
  • 46 kez görüntülendi.
1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet Tarifi

1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet Tarifi
1 haftada 10 kilo verdiren diyet listesi ile rahatlıkla istenilen forma ulaşabilirsiniz. Bu diyeti yapar iken şu detaylara ilgi etmeniz gerekiyor:
1. Gün
Sabahları 1 ince dilim tam tahıllı ekmek, 2 yemek kaşığı lor, 1 fincan şekersiz yeşil çay tüketin. Öğle vakitlerinde 2 adet haşlanmış yumurta ile oluşturulan yumurta salatası ve mevsim yeşillikleri tüketilmelidir. Akşam ise 30 gram ızgara tavuk ve mevsim yeşillikleri tüketilmelidir.
2. Gün
Sabahları kepekli galeta, 1 dilim yarım yağlı beyaz peynir ve mevsim yeşillikleri, öğle vakitlerinde haşlanmış sebze ve 4 yemek kaşığı yoğurt tüketmeniz gerekir. Akşam ise ½ porsiyon ızgara balık ve elma sirkeli yağsız salata tüketilebilir.
3. Gün
Sabah 1 ince dilim tam tahıllı ekmek ve bir adet yumurta ile bir fincan şekersiz yeşil çay tüketmeniz gerekir. Öğle zamanınde bir adet orta boy kepçe çorba, mevsim yeşillikleri ve 4 yemek kaşığı light yoğurt tüketmeniz gerekir. Akşam ise 1 el ayası büyüklüğünde ızgara dana biftek ve mevsim yağsız salata ile elma sirkeli salata tüketmelisiniz.
4. Gün
Sabahları bir ince dilim tam tahıllı ekmek ve söğüş sebze ve 1 dilim keçi peyniri. Öğle zamanınde 4 yemek kaşığı zeytinyağlı sebze yemeği ve bol salata ile 4 kaşık light yoğurt tüketilmelidir. Akşam 30 gram haşlama hindi ve elma sirkeli yağsız salata.
5. Gün
Sabah 1 dilim tam tahıllı ekmek ve iki kaşık lor bir fincan da şekersiz beyaz çay içilmelidir. Öğlen ise 3 yemek kaşığı yağsız menemen ve 1 su bardağı yalın mineralli maden suyu içilir. Akşam haşlama sebze ve 4 yemek kaşığı light yoğurt ve 1 tatlı kaşığı nane
6. Gün
Sabahları 1 ince dilim tam tahıllı ekmek, 1 dilim yağsız beyaz peynir ve 1 fincan şekersiz biberiye çayı tüketilir. Öğle zamanı ise 1 el ayası büyüklüğünde ızgara köfte ve bol yağsız salata ile cacık tüketilir. Akşam 1 orta boy kepçe çorba ve yağsız mevsim salata, 4 yemek kaşığı light yoğurt tüketilir.
7. Gün
Sabah 1 dilim yalın wasa ve 2 yemek kaşığı lor ile 1 fincan şekersiz yeşil çay tüketilir. Öğle zamanınde 2 ince dilim yarım yağlı beyaz peynir ile 1 adet kepekli grissini ve bol yeşillikli mevsim salata, 1 su bardağı light ayran tüketilmelidir. Akşam ise 1 porsiyon ızgara hindi et ve elma sirkeli yağsız mevsim salata tüketilmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ