Zincirli Hasır Örgü Modeli Yapılışı

  • 05 Ağustos 2019
  • 8.016 kez görüntülendi.
Zincirli Hasır Örgü Modeli Yapılışı

Zincirli Hasır Örgü Modeli Yapılışı
Sevgili hanımlar bu defa sizlere hasır örnek olarakin yapımını yayınlıyoruz.
Daha önce tek renk olarak hasır örgü modelnin yapımını paylaşmıştık. olarak görünce çok güzeluma gitti. Diğerinden daha hoş ve değişik geldi bana.
Bu hoş modelin yapımını da maharet bayan video kanalı örüp ayrıntılı videosunu çekmiş.
Bu örnekle olarak çok hoş bebek battaniyesi, yelek, hırka gibi birçok örgü örülebilir.,İki renkli hasır örgü yapılışı
Hasır örgü yapılışı çok amaçlı her modelde uygulaya bileceğiniz örgü modellerini seviyorsanız tam aradığınız örgü yapılışı olabilir. Şiş örgülerini benim gibi seviyorsanız ve kış mevsiminin olmazsa olmazları örgüler diyorsak o zaman iplerimizi alalım ipleri olanlar video anlatımını izlemeye başlaya bilirsiniz.
Hasır örgü örnek olaraki bebek yelekleri için çok şık olacaktır, süveter yapımı düşünüle bilir, renklerin tercihi sizin zevklerine kalmıştır. Hanımlarımız hangi örneği hangi modellerde kullanılacağını biliyorlardır.
Bilmeyenler için ve yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlarımız son derece basitlık sağlayacaktır. ip marka seçenekleri sizlere kalmıştır. Beğendiğiniz markaları kullanabilmeniz mümkün, şiş seçimi ipinizin kalınlığına ya da inceliğine değişim gösterecektir. Ve el ayarımız farklıdır kimi hanımlarımız çok sıkı örüyor kimimizde ipi sıkarak taş gibi örgü örebiliyor. Dediğimiz gibi şiş numarası değişim gösterecektir ip markalarının arka yüzeyinde kaç numara ile örüleceği bildiriliyor. Sizlere de oraya bakarak yardım alabilirsiniz.
Büyük annelerimiz torunlarınız için sizlerde hasır örgü modelimi kaçırmayınız diyorum bilhassa iki renkli örgü modelleri son derece şık oluyor. Kış mevsimi örgü mevsimi diyoruz. Şimdiden yapacaklara basit gelsin, öğrenmek isteyenler kesinlikle deneyin ve çokta hoş olacaktır. Tekrar yeni hoş örgülerde görüşmek üzere hoşçakalın,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ