Örgü Başlama Tekniği Ajurlu Örgü Başlama

  • 01 Nisan 2020
  • 3.364 kez görüntülendi.
Örgü Başlama Tekniği Ajurlu Örgü Başlama

Örgü Başlama Tekniği Ajurlu Örgü Başlama
Ajur örgü başlama yöntemi yapılışı bir çok modelinde tercih edebilirsiniz. Etek ucu evresinde dilim modelini sevenler amacıyla harika görselliği olan modelimizi siz kıymetli örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Bebek hırka modelleri, kazak, bebek ceket örgü modellerinde kullanabilirsiniz.
Özellikle yelek modellerinde gerektiğince şık durmaktadır. Yelek modelini boy bölümünü uzun yaparak dilim detaylarını gerektiğince güzel görüneceğini göreceksiniz. Yine tercih sizlerin beğenisine kalmıştır. Yeni örgü modellerinde tekrar beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Ajurlu örgü başlama yöntemi yapılışı
Orta kalınlıkta ip kullanımı
3 Numara şiş
Model anlatımında 2 dilim gösterilmiştir.
İlk olarak 33 ilmek şişe atalım, iki diş haraşo örelim ve ardından model kurulumuna başlayalım, dilerseniz model kurulumuna direk başlayabilirsiniz.
Kenar ilmeği düz olarak örelim ve bir artırma yapalım, altı düz ilmek örelim ve üç ilmeği beraber örelim altı ilmeği düz örelim, bir arttırma bir örelim bir arttırma altı ilmek düz örelim, tekrar üç ilmeği beraber örelim, altı ilmeği düz örüp sırayı tamamlamış oluyoruz.
Kenar ilmeği haroşa örelim kalan tüm ilmekleri ters örgü olarak örelim. Arka yüzünde hiç bir prosedür yapmadan örüyoruz. Son ilmeği tekrar haroşa örüyoruz. Detaylı anlatım amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..
Örgü modelleri, örgü ve el işleri, şiş örgü modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ