İçeriğe geç

Yumuşacık Lif Modeli Yapımı

Yumusacik Lif Modeli Yapimi

Yumuşacık Lif Modeli Yapımı
Lif modelleri örgü dünyasının büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Birden çok teknik ile çoğu değişik model elde edebiliriz. Günümüzde var olan o kadar modele karşın hala yeni tasarımlar meydana çıkmaktadır. Sosyal medya geliş de bu modellere ulaşımımız kolaylaşmıştır.
Ananelerimizden bize kalan lif modellerini biraz değiştirip, geliştirerek benzerlerini, hayal gücümüzü kullanarak görülmemiş çok güzel ve değişik modeller meydana çıkarıyoruz. Sizin talepleriniz ve arzularınız de meydana çıkarıp sizinle paylaştığımız içeriklerde büyük rol oynuyor.
Örgü Merakı youtube kanalının tasarımı olan bu lifi aşağı ekleyeceğimiz video yardımı ile rahatlıkla örebilirsiniz. Bu ve bunun gibi daha çoğu lif modelinin yanı sıra, değişik bebek ve erişkin kıyafet modelleri, kolay bilgiler, işinize yarayacak ipuçları, çeyizlik modeller gibi içeriklere sitemize göz atarak ulaşabilirsiniz.
Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her hususta da yardımcı olmak amacıyla burdayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir