Minik Yüzükler Örgü Modeli Yapılışı

  • 10 Mayıs 2019
  • 2.457 kez görüntülendi.
Minik Yüzükler Örgü Modeli Yapılışı

Minik Yüzükler Örgü Modeli Yapılışı
Yapacağınız yelek ve şallarda kullanmanız amacıyla küçücük yüzükler örgü modelinin ayrıntılı anlatımını paylaşıyoruz. Bu modeli çok beğeneceksiniz.

Bu yazıda sizlere yüzük modelinin değişik bir modelinin paylaşımını yapıyoruz. Yüzük motifleri daha ufak ve aralarda haroşa kullanılmıştır. Yelek, şal ve bebek örgülerinde harika bir model. Kenarlara 5 adet haroşa ve aralara da 5 adet haroşa koyuluyor. Mini yüzük motifleri de 5 adet ilmekten oluşmaktadır. Büyük olan yüzük motifleri 7 ilmekten oluşuyor. Ters düz örgü tekniklerini bilen kadınlar bu örgü modelini anlar ortamında öğrenebilir. Bir yelek öreceksiniz ve model bulamıyorsanız hiç kaygı etmenize lüzum yok. Sitede paylaşılan örgü videoları anlatımları ile sorununuza çözüm bulabilir ve en şık örgülerin anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Minik Yüzükler Örgü Modeli
Minik yüzük motifleri ile öreceğiniz bebek örgüleri de çok güzel olacak. Miniklere yelek örerken motiflerini küçücük yüzükler yaparsanız yelek üstünde göz alıcı bir görüntüsü olacaktır. Hadi gelin şimdi örnek olarak nasıl yapıldığını bir video ile öğrenelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ