Yel Değirmeni Uzun Lif Yapımı

  • 02 Ağustos 2020
  • 3.808 kez görüntülendi.
Yel Değirmeni Uzun Lif Yapımı

Yel Değirmeni Uzun Lif Yapımı
Yel değirmeni uzun lif yapımı bir önceki paylaşımlarımız da kese ve yuvarlak yel değirmeni modellerimizi siz lif sevenlerin beğenisine sunduk yeni uzun lif modeli ile yine sizlere merhaba diyoruz. Takım lif modeli düşünüyorsanız yel değirmeni modelini uygulayabilirsiniz. Detaylı video anlatımı ile yapılışı sizlere basitlik sağlamaktadır.
Lif modelleri uzun, kare, yuvarlak ve kese olarak oluşturulan en çok sevilen el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları youtube video olarak hanımlarımızla buluşmaktadır. Yeni lif modelleri en güzel dizayn lif modelleri amacıyla sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızın amacıyladeki linke tıklamayı unutmayınız.
Yel değirmeni uzun lif yapımı
3 Renk lif ipi kullanımı
Elinize yatkın tığ seçimi
Yıldız yöntemi ve kutu yöntemi ile örülmüştür.
Orta kısımdan başlayan model amacıyla 7 zincir çekip halka oluşturalım ve amacıylae fıstık yapalım, aralarda zincir çekelim toplamda 6 fıstık yapalım. Bir üst sıraya geçelim zincir yuvaları amacıylae üçlü fıstık yapalım yıldız yöntemi uyguluyoruz ve dilim başlangıçlarına başlıyoruz. Aynı teknik ile orta kısım dilimlerin aynı boyuta gelene kadar örelim, başka renk alternatifi ile kutu yöntemi ile model yapılışına devam edelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ