Yarım Yelpaze Örgü Modeli Yapılışı

  • 30 Kasım 2018
  • 2.972 kez görüntülendi.
Yarım Yelpaze Örgü Modeli Yapılışı

Yarım Yelpaze Örgü Modeli Yapılışı
Gelin yeleklerinden olan yarım yelpaze örgü yelek modelinin anlatımını videolu olarak paylaşıyoruz. Bu kusursuz yelek örneğini örmeye var mısınız?
Yarım yelpaze örgü modeli
Serin zamanlarda üstümüze alabilmek amacıyla birşeyler ararız. Bunun amacıyla bazı durumlarda mağazalara gidip alış veriş yaparız. Esasında hiç para harcamaya ve süre kaybetmeye lüzum yok. Çünkü herkes kendine yelek örebilir. Örgünün zor olduğunu düşünen şahıslara anlatımlarımız ile örgü örmeye kolay duruma getiriyoruz ve kötü fikiri tamamiyle akıllarından silip atıyoruz. Örgü bayan yeleklerini incelemeyenler incelesinler. Bir şahıs örgü örmeden evvelce örgüde sarfedilen modelin nasıl yapıldığını öğrenmeli. Çünkü model öğrenilmeden yelek örmek kolay olmayacak. Modeli öğrendikten sonra lastik kısmına da hangi lastik kullanılacağı seçilmeli. En son yelek örmeye karar verilmelidir.
Yarım yelpaze yelek örneği
Bayan yeleklerinde sık sık gördüğümüz bir model karşınızda. Yelpaze örgü modeli yelek amacıyla kullanılmakta. Bu modeli gerçekleştirme isteyenlerin profesyonel olmalarına hiç lüzum yok. Eline daha evvelce şiş almamış olanlar bile örebilecek. Yelpaze örgüyü öğrenerek yeleklerini bu modelde yapacaklara kısa video yararlı olacaktır. Yelek örecek arkadaşlarıma kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ