Tığ İşi Bahar Çiçekli Panço Yapılışı

  • 12 Nisan 2020
  • 2.220 kez görüntülendi.
Tığ İşi Bahar Çiçekli Panço Yapılışı

Tığ İşi Bahar Çiçekli Panço Yapılışı
Tığ işi bahar çiçekli panço yapılışı basit olan model bahar mevsiminde gerektiğince kullanımı basit olacaktır. Süsleme detayına açık olan modeldir. İstediğiniz yaş grubuna göre yapabileceğiniz panço modelidir.
Tığ işi modelleri sevenler amacıyla kız çocuklarına yapabileceğiniz şık panço modelini dilediğiniz renk tercihi ile bahar mevsimi amacıyla yapabilirsiniz. Kullanışlı kıyafetler arasında yer almaktadır. Kız çocuklarına çok yakışan örü modelidir. Gömlek ve badi üstüne mevsim geçişlerinde kurtarıcı giysi olmaktadır. Farklı panço modelleri amacıyla sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Tığ İşi Bahar Çiçekli Panço Yapılışı
6 Yaş amacıyla uygundur.
3,5 Numara tığ kullanımı
2 Parçadan oluşmaktadır.
İstediğiniz ipi tercih edebilrsiniz.
İğne ve iplik
İlk sıra zincir çekerken ipi iki kat yaparak zincir çekebilirsiniz. Toplamda 42 adet zincir çekelim. İpi tek kat yapalım 4 zincir çekelim 1 atlayıp 2 ci zincire 2 li trabzan yapalım aralarda 1 zincir çekelim. 11 trabzan yapalım ve arttırma yapıyoruz. Ve devamında aynı trabzanları yapıyoruz. Yapılan kutu sayıların aynı olmasına ilgi edelim.
Yapmış olduğumuz kutuların amacıylae trabzan dolduruyoruz. Orta kısımda yine arttırma yapıyoruz. Tekrar aynı yöntemi uyguluyoruz.
Tekrar kutuları yapıyoruz. Orta kısım da çift trabzan ve arttırma yaparak devam eden modeldir. Aynı yöntemi uygulayarak dilediğiniz boyuta gelene kadar örebilirsiniz.
Biten iki parçayı iğne ile dikerek birleştiriyoruz. İsterseniz tığ ile birleştirebilirsiniz. Kenar püskül detayları yapılmaktadır. Yapacak olan herkese basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ