Yaprak Dökümü Lif Modeli Yapımı

  • 20 Aralık 2019
  • 2.705 kez görüntülendi.
Yaprak Dökümü Lif Modeli Yapımı

Yaprak Dökümü Lif Modeli Yapımı
Yaprak dökümü lif modeli yapılışı yeni tasarım lif örnekleri arayan arkadaşlarımız için sonbahar teması kullanılmış yaparak detaylı harika renklerin bir arada kullanıldığı güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri kızlarımızın çeyizlerinde en çok örülen el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Her geçen gün yeni lif modelleri yapılışları lif sevenlerle buluşmaya devam ederken annelerimizde lif modellerini uygulamaya devam etmektedir.
Yaprak dökümü lif modelini sipariş alan arkadaşlarımız içinde oldukça sipariş alabilecekleri lif modelleri arasında olacaktır. Farklı lif modelleri için yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.
Yaprak dökümü lif modeli yapımı
Taban kısmı 6 dilimden oluşmaktadır. Yuvarlak zemindir yıldız modeli ile örülmüş 9 fıstık olana kadar zeminde artırma yapılmıştır.
İlk olarak 7 zincir çekerek başlayalım. Halka oluşturalım aralarda 2 zincir çekerek toplamda 6 fıstık yapalım..
Sonrasında 1 kapalı fıstık sonra ikili fıstık birlikte toplayıp aralarda 1 zincir çekelim bu şekilde yıldız modeli oluşmaktadır. Dilimler oluşmaktadır.
Alt zemin bitiminde kenar kısımlarına tomurcuklar yapılmaktadır. Sonra yaprakları hazırlayıp lif modelimize dikelim. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ