Yalancı Saç Örgü Bebek Yelek Modeli

  • 03 Eylül 2019
  • 3.193 kez görüntülendi.
Yalancı Saç Örgü Bebek Yelek Modeli

Yalancı Saç Örgü Bebek Yelek Modeli
Yalancı saç örgüsü olarak bilinen dikişsiz bebek yeleği yapılışının anlatımı. Hanımlar yapım aşamasını sırası ile ayrıntılı anlattım, bana bakıp örmeye başlayabilirsiniz.
Örgü örmek çok zevkli bir hobidir ve çoğu kadının vazgeçilmezidir. Çeşitli örgüler ile çoğu bayan farklı motifler örerek hem stres atıyor hem para kazanıyor. Örgü örmek insana önemli oranda stres attırıyor. Günümüzde her şey makine yapımı olduğu için el emeği örgü modellerine ilgi çoğalıyor. Özellikle ev hanımları evdeki boş vakitlerini örgü örerek değerlendiriyor. Örgü ile birçok kıyafeti veya aksesuarı kendiniz halledebilirsiniz. Yazın gelmesiyle birlikte bayanlar yazlık örgüler örmeye başladı. Yazlık örgüler arasında ise ilk başta plaj çantası yer alıyor. Dışarıdan parayla hazır çanta almak yerine kendimiz evde boş vakitlerinizi plaj çantası örerek değerlendirebilirsiniz.
Malzemesi az olsa da örgü örmek ciddi manada yetenek işidir. El beceriniz varsa ve merakınız olmalı. Merak ve arzu varsa anlatımlı örgü kitaplarından ya da internette yayınlanan videolardan da örgü örmeyi öğrenebilirsiniz. Zamanla kolay yaptıktan sonra kısa zamanda örgü işinde uzman olursunuz.
Örgü vasıtası ile birçok ürün örebilirsiniz. Şal modelleri ve hırka modelleri, yelek, bebek patiği ve şapkası, lif, tunik triko, kazak, eldiven, havlu kenarı, nevresim kenarı gibi eşyaları kendiniz örebilirsiniz. Ördüğünüz modelleri çiçek ve gül motifleriyle, boncuk ve simli ipler ile süsleyebilirsiniz. Yaptığınız örgüleri ister kendiniz kullanabilir, dilerseniz çevrenize hediye edebilir veya satışa sunabilirsiniz. Bir ip ve iki şiş ile mucizeler yaratabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ