Tosbik Bebek Yeleği Yapılışı

  • 30 Ağustos 2019
  • 5.789 kez görüntülendi.
Tosbik Bebek Yeleği Yapılışı

Tosbik Bebek Yeleği Yapılışı
Mutluluğu hatırlatan pembe renk yün iplerle örülen bebek örgü modeli. Minikler için fare dişi örgü modelini kullanarak örgüler örebilirsiniz.
Anlatımlı örgüler hanımlar için oldukça faydalı bilgi paylaşımları arasında yer alıyor. Standart örgü modelleri arasından günümüz şıklığını ve resimliğini taşıyan çoğu örgü modelini siz de internetten araştırarak yapabilirsiniz. Örgü modellerini yaparken ve seçerken bazı ayrıntılara dikkat etmekte yarar var.
Örgü Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz
Öncelikle yapacağınız örgüyü kime ve neden yapacağınızı belirlemelisiniz Daha sonra ise seçtiğiniz bu modelin ne olacağına ve ne renk yapacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra ise bu modeli yaparken kullanılan iplik kalitesine dikkat ederek seçim yapmanızda yarar vardır. Mevsim şartlarına makul biçimde geliştirilen bu modelleri seçerken ve yapmaya başlarken mevsimsel şartlara kesinlikle göz atmanızda yarar vardır. Erkek için geliştirilen kışlık örgü modelleri seçiminde siz de onlarca farklı modele anlatımlı örgüler arasından inceleyerek sahip olabilirsiniz.
Soğuklardan Koruyan Kışlık Örgü Modelleri
Kışlık örgü modelleri daha koruyucu ve kalın iplikten üretilmektedir. Siz de örgü modelleri seçiminde onlarca farklı modeli inceleyerek tercih ettiğinizde sevdikleriniz için en doğru ürünü örgü ile tamamlayarak hediye edebilirsiniz. Erkeğe hediye almak isteyenler hırka, yelek gibi örgü modellerini hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz örgü modelinde renk seçimi ile örgülere canlılık katabilirsiniz. Aynı zamanda anlatımlı örgü modelleri siz de inceleyerek kendi imkânlarınız ile yapabileceğiniz modeli seçebilirsiniz. Kendi el emeğiniz ile hazırladığınız örgüler sevdiklerinizi şaşırtacak ve mutlu edecektir,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ