Tığ ile Kolay Cupcake Bere Yapımı

  • 27 Mayıs 2019
  • 1.479 kez görüntülendi.
Tığ ile Kolay Cupcake Bere Yapımı

Tığ ile Kolay Cupcake Bere Yapımı
Yeni ve değişik modeller arayanlar amacıyla bugün güzel bir bere modeli göstermek istiyorum. Hem kız çocukları amacıyla hem de bayanlar amacıyla uygulanabilecek çok değişik ve şık bir bere modeli bu. Tığ ile oluşturulan cupcake bere modeli kesinlikle göz atmanız gereken modellerden birisi.

Cupcake bere örneği tığ ile oluşturulan güzel ve değişik bir bere modeli. Bere yapılırken üç değişik örgü modeli aynı anda kullanılmış. Berenin tepesinde üçgen dilimler şeklinde değişik bir model, yanlarda kabartmalı 3D motifli bir model ve alt kısımda ise lastik alanı oluşturulmuş.

Buradaki numune anlatımda gösterilen bere modelinin ölçüleri yetişkinlere ideal ölçüler. Modelde de görüldüğü üzere bere gerektiğince büyük olmuş. Siz buradaki ölçüler ile kendinize bere yapabilirsiniz. Çocuklara gerçekleştirme amacıyla ise modelin nasıl yapıldığını öneme alıp ölçüleri buna göre belirleyebilirsiniz.

Örgü işi cupcake bere yapımında berenin tepe alanından başlanmış. Sihirli halka çevresine 20 trabzan yapılmış. Daha ileri sırada trabzan adedi 30’a çıkarılmış. İlerleyen sıralarda ise tepe alanındaki 10 adet dilimler yapılmış.

Cupcake bere modeli yapımı aslında kolay bir model ama ilgi edilmesi gereken ufak detaylar var. Videoda yer alan anlatım ortamında bu ufak detaylara detaylı bir şekilde yer verilmiş ve kolayçe modelin anlaşılması sağlanmış.

Cupcake bere modelinin yapımı amacıyla alçakta yer alan videoyu ilgili bir şekilde inceleyip harika bir bere modeli meydana çıkartabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ