V Yaka Erkek Süveteri Yapılışı

  • 19 Kasım 2019
  • 3.190 kez görüntülendi.
V Yaka Erkek Süveteri Yapılışı

V Yaka Erkek Süveteri Yapılışı
Erkekler amacıyla yapımı çok kolay ama bir o kadarda şık olan v yaka erkek süveter modeli yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım adımını videolu anlatım ile vereceğim bu süveter modeli bilhassa şiş örgüsü bilmeyenler amacıyla harika bir dizayn olacak.
Kışlık örgü modelleri amacıyla sizlere yeni el işleri göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere erkekler amacıyla yapabileceğiniz bir süveter modeli göstermek istedim. Eşiniz amacıyla oğlunuz amacıyla kolay ve kısa sürede yapılıp tamamlanabilecek şık bir model arıyorsanız bu örneğe kesinlikle göz atmalısınız.
Bugün göstereceğim erkek süveter modeli tığ ile yapılmış olan bir örgü modeli. Burada video ortamında süveter yapımı amacıyla bütün detaylar açıklanmış. Modelin nasıl yapıldığı gösterilmiş. Süveterin yaka ve kol kısımlarının kesimlerinin nasıl uygulanacağı açıklanmış.
Burada oluşturulan süveter modeli amacıyla gövde ölçüleri ayrıntılı bir şekilde verilmiş. Siz buradaki ölçüleri öneme alarak gerçekleştirme dilediğiniz erkek vücuduna ideal olarak örgünüzü başlayabilirsiniz. Hem de bu model ile yalnızca erkekler amacıyla değil kendiniz amacıyla de süveter yapabilirsiniz.
V yaka süveter modeli amacıyla burada keten özelliği olan Kartopu Ketenli yün ipi kullanılmış. Tığ olarak ise lastik kısımlarında 3,5 numara kullanılırken model yapımında 4 numara tığ kullanılmış. Burada video ortamında kol ve yaka kesimlerinin yapımı gösterilmiş. Diğer videoda ise süveter de sarfedilen modelin yapımı açıklanmış. Burayı takip ettiğiniz vakit problem yaşamadan bu süveteri yapabilirsiniz.
V yaka erkek süveter modeli yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ