Tütün Yaprağı Örgü Modeli Yapılışı

  • 01 Temmuz 2019
  • 3.640 kez görüntülendi.
Tütün Yaprağı Örgü Modeli Yapılışı

Tütün Yaprağı Örgü Modeli Yapılışı
Tütün yaprakları örgü modeli ile bebek yelekleri, bayan örgüleri, çocuk örgüleri örülebilir. Sizde yeni moden olan örgü modelini derhal öğrenebilirsiniz.

Bebeğinize şık bir yelek mi örmek istiyorsunuz? O durumda sizlerle paylaştığımız bu model tam da aradığınız cinsten bir numune olacaktır. Bu modeli isterseniz kendi yeleklerinizde de kullanabilirsiniz. Hem yetişkinler hem de bebek yelekleri amacıyla sarfedilen bu model en çok bebek yeleklerine yakışıyor.

Tütün Yaprakları Örgü Modeli
Bu modelin yapımı gerektiğince basittir. Üstelik bu bebek yeleği modelini örerken de gerektiğince eğlenceli anlar yaşayacağınıza eminiz. Çünkü bu model gerektiğince güzel bir modeldir. Yeni anne olmuş bayanlar doğrulusunda kız çocukları amacıyla gerektiğince tercih edilen bu model, ipliğin rengine göre erkek bebekler amacıyla de örülebilir. Herkes doğrulusunda beğenilen bu model ile bebeklerinize gerektiğince güzel yelekler örebilirsiniz. Sizde şayet bebeğiniz amacıyla değişik bir model arıyorsanız, bu modeli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bu modelin anlatımını sizlerle videolu anlatım şeklinde paylaşmaktayız. Videolu anlatımımız da en ince ayrıntıları bile öğrenebilirsiniz. Örgüye yeni başlamış bir bayansanız da rahatlıkla anlayabilir ve öğrenebilirsiniz. Hadi süre kaybetmeden bu modelimizin videolu anlatımına bir kulak verin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ