İçeriğe geç

Tunus İsi Tıg Oyası Yapımı

Tunus Isi Tig Oyasi Yapimi

Tunus İsi Tıg Oyası Yapımı
Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa tığ oyası modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Güzel Tunus Oyasını sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam manasıyla değerli el işleri oyalarına aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde işledikten sonra etrafınızda görenlerinde gözlerini alamayacakları bu tunus oyası modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni oyalarından olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.
Kıymetli El İşleri Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Güzel Tunus Oya Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir