Tunus İşi Kuzulu Bebek Yeleği Yapılışı

  • 05 Aralık 2019
  • 3.549 kez görüntülendi.
Tunus İşi Kuzulu Bebek Yeleği Yapılışı

Tunus İşi Kuzulu Bebek Yeleği Yapılışı
Tunus işi kuzulu bebek yeleği yapımı görselliği gerektiğince güzel olan yelek yapımını severek yapacağınızı düşünüyoruz.
Yelek modelleri bebeklerde en çok sarfedilen giysiler arasında yer almaktadır. Kuzulu yelek modelimiz bir çok annenin beğenisini alacağını düşünüyoruz. İstediğiniz renk tonlarını seçebilirsiniz. Ve bir çok kıyafete yakışacak yelek modelidir.
Tığ işi sevenler içersinde bir çok bebek yeleği modelini sayfamızda bulmanız mümkündür. Linklere tıklamayı unutmayınız. Veya sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Yeni örgü tekniklerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın..
Tunus işi kuzulu bebek yeleği yapımı
Yeleğimiz 1-2 yaş arası çocuklara uygundur.
Kullandığım malzemeler ise 4 renk bebe yünleri tercih edilmiştir. Markası mühim değildir bebe ipi olması yeterli İplerim 100 gr 330 metre uzunlukta 2 beyaz ip ana renginden kullandım
Sarı, yeşil, siyah, beyaz ana renktir.
4 Adet orta boy düğme
3.5 Numara Tunus şişi
Yeleğimiz 3 parçadan oluşmakta 2 ön 1 arka Önler 40 ilmek arka ise 74 ilmek
Genişlik olarak 31 cm uzunluk ise 35-36 cm Bu ölçüler benim ölçülerim kendi ölçülerinizi de kullanabilirsiniz. Detaylı anlatım amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz.
Tunus işi bebek yeleği, bebek yelek modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince mühimdir.
Tunus işi kuzulu bebek yeleği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ