Topitop Yelek Yapımı

Topitop Yelek Yapımı,
Tığ ile oluşturulan hem basit hemde çok şeker bir bebek yeleği yapılışı ile karşınızdayız. Şeker tadında topitop bebek yelek modeli yalnızca yaka evresinde çiçek şeklinde bir yer dolgusuz.
Minik küçücük toplardan oluşmuş ve topitop şekeri hatırlatan bu yeleği gerçekleştirme isteyenlerin çok olacağından eminim. Tığ ile yakadan başlanıyor bu harika bebek yelek modeline. Önce gerçekleştireceğiniz bebek yaşına ideal genişlikte zincir çekilerek topitop bebek yelek modeline başlanıyor.
İlk sırada bu zincirlerin üzeri trabzan olarak dolduruluyor. Sonraki sırada ise çiçek şeklini vermeye başlıyorsunuz. Her çiçek yaprağı amacıyla en az 11 boşluk bırakılıyor. Bu ölçü bir yaşındaki bebek amacıyla ideal ölçüdür. Sizler dilerseniz çiçek amacıyla bırakılan boşluk miktarını ikişer ikişer çoğaltarak yapılacak bebek amacıyla ideal duruma getirebilirsiniz.
Zaten topitop bebek yelek modeli videolu yapılışında yeleğin yapılışını ismim ismim göreceksiniz. Tamamen alıntı olan resimlerle paylaştığımız bebek yeleğini yapacaklara şuandan basit gelsin,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top