Kırk Düğüm Bebek Yelek Yapımı

  • 29 Nisan 2020
  • 2.057 kez görüntülendi.
Kırk Düğüm Bebek Yelek Yapımı

Kırk Düğüm Bebek Yelek Yapımı
Tunus işi kırk düğüm örneği bebek yelek yapımı yeni örgü modeli değişik ve basit yöntemi ile bebek yelek modellerine gerektiğince yakışan renkli yelek modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Tunus işi modelleri bebek yeleklerinde gerektiğince çok tercih edilen teknikler arasında yer almaktadır. Kırk düğüm yelek modelimiz gerektiğince şık örnektir. Farklı renk seçimi ile kız ve erkek bebeklerde tercih edeceğiniz örgü modelidir. Elinizdeki örgü iplerini değerlendire bileceğiniz harika yelek modeli olacaktır.
Sayfamızda bir çok örgü yelek modelini bulabilirsiniz. Şiş modeli, tığ işi örgü yelek modellerini video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Yeni değişik örgü modellerinde tekrar beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Tunus İşi Kırk Düğüm Örneği Bebek Yelek Yapımı
4 Renk ip seçimi yapılmıştır.
İstediğiniz yaş grubuna göre zincir miktarını ayarlayalım ve normal tunus yöntemi olarak ilk sırayı örelim, devamında ters örgü olarak örüyoruz. Aynı çıkama yöntemini uyguluyoruz. Devamında değişik renk ile düz olarak örüp ve tekrar ters örüp başka renk seçimi ile ters ve düz teknik ile devam edelim. Kendini tekrarleyen modeldir. Kol ve yaka kesim birleştirme detayları amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.
tüm örgü sevenlere şuandan Kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ