Tığ İşi Zigzag Örtü Modeli Yapılışı

  • 11 Ağustos 2021
  • 1.262 kez görüntülendi.
Tığ İşi Zigzag Örtü Modeli Yapılışı

Tığ İşi Zigzag Örtü Modeli Yapılışı
Tığ işi sevenler amacıyla paylaşmış olduğumuz zigzag örgü yöntemi yapılışı gerektiğince basitdır. Aşağıda paylaşmış olduğumuz 14 dakikalık videoyu inceleyerek örgü yöntemini öğrenebilir ve bundan sonra gerçekleştireceğiniz örgülerde bu yöntemi kullanabilirsiniz. Zigzag örgü modeli daldalı gösterişinden ötürü çok çok ilgi çekmektedir. Örgü örenlerinde sık sık tercih ettiği bir modeldir.
Selanik örgü sevenlere bir önceki paylaşımımız Cilveli Selanik Örgü Nasıl Yapılır? modelini öneriyoruz. Bu modelde bir çok alanda basitlıkla kullanılabilir.
Anlatımlı örgüler paylaşırken bir çok modelin yapılışını videolu olarak paylaşıyoruz. Türkçe videolu paylaşımlarda örgüyü öğrenmeniz daha basit oluyor. Bir yandan izlerken bir yandan da kendiniz yapmaya başlayabilirsiniz. Sonuç olarak istediğiniz örgü yöntemini basitlıkla öğrenebilir ve örgülerinizde kullanabilirsiniz.
Zigzag örgü modeli yapılışını beğendiyseniz Ajurlu Çilek Örgü Modeli Yapılışı videosuna da göz atmanızı öneriyoruz. Sitemizi takipte kalın ve anlatımlı olarak paylaşmış olduğumuz örgü modellerini kaçırmayın.
Zigzag Örgü Modeli Yapılışı
Model amacıyla Örgü Tube youtube sayfasına teşekkürler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ