Tığ İşi Şal Modeli Yapılışı

  • 21 Şubat 2020
  • 2.262 kez görüntülendi.
Tığ İşi Şal Modeli Yapılışı

Tığ İşi Şal Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler tekrar çok eski ancak tekrar çok güzel olan bu şal modelin yapılış anlatımını yaparak şal yapımında sizlere basit olsun istedim.
Dantel görüntülü bu şal modelin yapım aşamasıyla sizlere sundum umarım beğenirsiniz çok eki model ancak hiç eskimeyen ve bugünümüzde tekrar çok güzel duran bir model olduğunu düşünerek sunmak istedim .
Bu model ile yalnızca şal değil hırka yapabiliriz yazlık bluz olur ya da dantel ip ile peçete yapabilirsiniz masa örtüsü yani dantel modeli gibi kullanabilen bir model olduğunu düşünüyor ve siz örgü sevenlere fikrimi söylüyorum.
Arkadaşlar her model gibi renklerden konuşmak istedim evet şal yapımında genel olarak hep classic renkler olan kara ve beyaz ton olarak tüketilir halbuki ki kara kıyafetlerde renkli olması daha gösterişli olacağını düşünmedik belki ancak ben bu modeli beyaz ve kara ile çok güzel olacağını düşünerek kendime yaptım ve gece dışarıya giderken aldım çok da güzel oldu sizlerde yalnızca tek renkle kalmayın ve biraz canlı renkleri tercih edin derim.
Değişik örgü model değildir güzel gösteren bazı durumlarda renklerde gösterişli yapıyor tabi ki modelin de güzel olması lüzum bakın ki çok eski babaannelerin saatinde var olan bir model ancak tekrar şimdiki modellerden de güzel biraz renk yeter diye düşünüyorum .
Sevgili örgü sevenler sizlere fikrimi paylaştım sizlerde yorumlarınızı benim ile paylaşır mısınız şuandan teşekkür ederim bu güzel şal modelini yapacak olan arkadaşlara basit gelsin iyi seyirler dilerim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ