Tığ İşi Motifli Kitap Ayracı Yapımı

  • 02 Temmuz 2022
  • 678 kez görüntülendi.
Tığ İşi Motifli Kitap Ayracı Yapımı

Tığ İşi Motifli Kitap Ayracı Yapımı
Kitap ve örgü severlerin başlıca aksesuarı olan kitap ayracları amacıyla çok güzel bir alternatif sunuyoruz. Motifli kitap ayracı modeli tığ işi kolay bir modeldir.
Yapılışı gerektiğince kolay kullanması görsel yönden bir o kadar keyiflidir. Kitap ayracları sizin de ilginizi çekiyorsa siztemizdeki başka ayraç modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Farklı renk ve motiflerde çoğu model bulabilirsiniz.
Biz ayracımızı hazırlarken 3 adet değişik renklerde koton ip kullandık. İplerimizi uyumlu olarak 3,5 numara tığ kullandık. Kullanacağınız ipi elinizdeki malzemeler tarafında belirleyebilirsiniz. Hem de ipinizin kalınlığına göre tığ numarası tercih etmelisiniz. Modeli örerken en az 2 en çok 3 renk kullanılabilir. Video ortamında malzemeye ek olarak boncuk , püskül gibi detaylar ekleyerek daha varlıklı görseller elde edilebilir.
Özel zamanlarda hediyelik olarak dağıtmalık hazırlayabilir, sevdiklerinizi motifli kitap ayracı ile mutlu edebilirsiniz. Genellikle çocuklar amacıyla kitaba alıştırma yönünden gayet güzel teşvik aracı olabilir. Renk renk örülüp gönül almalik yapabilirsiniz.
Daha değişik tığ işi , tunus işi ve değişik yöntemde modeller amacıyla sitemizi ziyaret edebilir videolarımıza göz atabilirsiniz. Hem de videolarımızı sevdiklerinizle ve sosyal hesaplarinizda da paylaşarak bizlere destek olursanız çok seviniriz .

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ