Derya Baykal Örgü Modelleri

Tığ İşi Bal Peteği Modeli Patik Nasıl Örülür

Tığ İşi Bal Peteği Modeli Patik Nasıl Örülür

Tığ İşi Bal Peteği Modeli Patik Nasıl Örülür
Örgü bal peteği patik modeli paylaşıyoruz yazımızda evde giyebileceğiniz tığla oluşturulan bir patik modeli yer alıyor. Evin ortamında ayakkabı olarak kullanabileceğiniz bir örnek.
Tığla oluşturulan patik modellerine bir yenisini daha ekliyoruz. Bu modeli yaptıktan sonra evinizin ortamında terlik giymenize lüzum kalmayacak. Bunu hem patik hemde ev patik olarak kullanabileceksiniz. Patik yapılışı gibi kolaydır. Tığ kullanmayı bilen hanımlar bu patik örerek derhal giymeye başlayabilirler. Çeyiz yapıyorsanız bu modelden de bir kaç adet yapmanızı öneriyoruz. Örgü bilmiyorsanız dahi örgü videosunu izleyip babet patik örebilirsiniz.
Ören hanımın paylaşmış bulunduğu videoda örgü babet yapılışında sarfedilen malzemeler, örgü teknikleri ve daha çok bilgi verilmiştir. Videonun zamanı 50 dakikadır. Uzun diye üşenmeyin. Eğer patik gerçeklştirmeyi seviyorsanız şayet kısa bir vakit içersinde yaparak tamamlayabileceğiniz bu babet ayakkabıdan da örebilirsiniz.
Örgü babet ayakkabı modelinin yapım videosu aşağıdadır. Şimdi nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler alttaki videoyu izlesinler,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Facebookta Takip Edin