Gösterişli Patik Modeli Yapımı

  • 06 Mayıs 2021
  • 1.418 kez görüntülendi.
Gösterişli Patik Modeli Yapımı

Gösterişli Patik Modeli Yapımı
Özellikle soğuk vakitlerde ve kış aylarında bayanlar ayaklarını ısıtmak amacıyla patik kullanıyor. Sadece ayaklarını ısıtmak ve üşümemek hedefiyle kullandıkları amacıyla patikler çorap üstüne giyilerek kullanılacağı gibi çorapsız olarak da kullanmak mümkün olmalıdır. Son vakitlerde yeni patik modelleri gerektiğince değişik ve çok çok detaylı şekilde bayanların beğenisine sunulmaya başlandı.
Bir çok değişik çeşitten meydana gelen patik örnekleri arasında; Tunus işi patik modeli, tığ işi patik modeli, şiş örgü ile yapılmış patik modeli, çiçek motifli patik modeli, baklava dilimi patik modeli, papatya işli patik modeli gibi modelleri en çok sarfedilen patik modelleri arasındadır. Sayısız çeşidi tespit edilen patik modellerinin renk tercihi ören bayana göre değişmektedir. Bazı bayanlar açık renkli gösterişli patik örgüsü tercih ederken, bazıları amacıyla koyu renklerden ağır modeller daha çok ilgi çekicidir.
Bu gün size sunacağımız patik modeli iki şişle oluşturulan dikişsiz ve son derece gösterişli bir örnek. Emel Hobi Evinin birbirinden güzel patik modellerini esasen ilgi ile takip ediyoruz. Bu örneğimiz 38 numara amacıyla ideal boyutlarda ve 4 er ilmek büyüterek yada küçülterek sizde ayağınıza ideal yapabilirsiniz. Örmesi gayet basit ve üçgen tabanlı bir patik modeli.
Modelimiz 3 renk patik ipi kullanılarak gerçekleşiyor ama dilerseniz tek renk de yapabilirsiniz. Veyahut her sırasını değişik renk olarak da örebilirsiniz yani tamamiyle sizin keyfinize ve beğeninize kalmış. Elinize kalan ipleri değerlendirmek içersinde kullanabilirsiniz. Ön kısmına dilerseniz fiyonk, ponpon yada dilediğiniz rastgele bir süs ile süsleyerek değişik bir hava katabilirsiniz,

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ