Örgü Modelleri

Tığ İşi 3 Boyutlu Yaprak Çanta Yapımı

Tığ İşi 3 Boyutlu Yaprak Çanta Yapımı

Birçok örgü modellerinde kullanacağınız tığ işi örgü modellerinden güzel bir numune yapılışı hazırladık. Yapraklı örgü modelleri son vakitlerde örgülerde çok kullanılıyor. Sizlere güzel bir numune tarifi. Buyurun videoya.
Yazlık yeni örgü projeleri ile örgü örmeye ara vermeden devam ediyoruz. Bu sefer de kalın pamuklu bir makrome ipinden oluşturulan yazlık çilek motifli file çanta örüyoruz. Şablonu da sahip olunan olan tığ işi file çanta örneğinin ilaveten videosunu da bu yazımda bulacaksınız. Yazın plajda plaj çantası ya da piyasada piyasa çantası olarak kullanabileceğiniz harika bir örgü çantaya sahip olacaksınız.
Şablonda görülen motifin aynısından iki adet örülmüştür. Her bir parça göbek alanından başlanıp sonrasında artırma yapılarak ilerlenmiş ve sonucunda fileli alanı da yapılarak bitirilmiştir. Eğer istenirse iki örgü parçası birleştirildikten sonra elde kullanmak amacıyla kısa bir sap şablondaki gibi kısa bir sap örülebilir. Fakat bu numune anlatımda omuzda taşımak adına uzun bir sap tasarlanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu