Tavşanlı Bebek Hırkası Yapılışı

  • 13 Nisan 2020
  • 3.108 kez görüntülendi.
Tavşanlı Bebek Hırkası Yapılışı

Tavşanlı Bebek Hırkası Yapılışı
Tavşanlı bebek hırkası yapılışı kapşonlu ayrıntılı harika hırka modelini severek yapacağınızı düşünüyoruz. Tavşan ayrıntıyı istemiyorsanız değişik figür kullanabilirsiniz. İp tercihiniz de sizlerin seçimine kalmıştır. Hem de cep ayrıntıyı yapabilirsiniz. Model üstünde değişikklar değişikler yapmak sizlerin beğenisine kalmıştır.
Bebek örgü hırka modeli arayan annelerimiz amacıyla tavşan ayrıntılı hırka modelimiz gerektiğince güzel vede yapılışı video anlatımlı olması sizlere gerektiğince yardımcı olacaktır.
Örgü bebek hırka modelleri amacıyla sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bir çok kız ve erkek bebek amacıyla hırka örneğini bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Tavşanlı bebek hırkası yapılışı
1,2 Yaş bebekler amacıyla uygundur.
1,5 Yumak ip kullanımı
Düğme
Genişlik olarak 31 santim
Yükseklik 35 santim
Makas, tığ, iğne
Oynar göz kullanımı
İki kırmızı tahta boncuk
Şiş 4,5 numara
İlk olarak şapka yapımından başlıyoruz. 58 İlmek atıyoruz. Haroşa yöntemi ile başlıyoruz. 3 Sıra haroşa örüyoruz. Ardından ters örgü yapıp kapşon ayrıntıyı amacıyla video anlatımını izleyebilirsiniz. Kapşon prosedürü tamamlanınca ipi bağlayıp ilmek çıkartıp vücudu örmeye başlıyoruz. Detaylı model bulunduğu amacıyla videomuzu izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ