Fıstık Modeli Ponponlu Boyunluk Yapımı

  • 29 Ocak 2020
  • 2.085 kez görüntülendi.
Fıstık Modeli Ponponlu Boyunluk Yapımı

Fıstık Modeli Ponponlu Boyunluk Yapımı
Fıstık modeli ponponlu boyunluk yapımı kış süresince şıklığınıza şıklık katacak ve çok kullanımı basit boyunluk yapabilirsiniz. İstediğiniz yaş gurubuna göre yapabileceğiniz harika boyunluk yapımı amacıyla video anlatımını izleyebilirsiniz.
Farklı boyunluk modelleri amacıyla linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Tığ işi ve şiş modeli boyunluk modelleri sayfamızda bulunmaktadır. Atkı yerine çocuklarda boyunluk tercih edenler amacıyla boyunluk örneklerimizi tercih edebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Fıstık Modeli Ponponlu Boyunluk Yapımı
4 mm tığ kullanımı
İlk olarak zincir çekerek başlayalım. Yapmak dilediğiniz boyunluğu bere genişliğinde yapabilirsiniz. Atkı olarak çocuklarda kullanabilirsiniz.
Zincir sayınızı fıstıklara göre ayarlayarak başlayabilirsiniz. Zinciri birleştirelim ve ardından çift tırabzan ve yapalım. İkinci sırada üçlü tırabzan yapalım yedi tırabzan ve fıstık tekniğini sıra süresince uyguluyoruz. Bu şekilde istediniz boyuta gelene kadar yapabilirsiniz. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..
Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ