Tavşan Dişi Örgü Modeli Yapılışı

  • 04 Eylül 2019
  • 3.908 kez görüntülendi.
Tavşan Dişi Örgü Modeli Yapılışı

Tavşan Dişi Örgü Modeli Yapılışı
Yazlık ve kışlık örgülerin vazgeçilmezi tavşan dişi örgü modeli. Bu örgü modelini öğrendikten sonra birçok örgüde kullanabileceksiniz.
Ev hanımlarımızın baş tacı örgü modeller yediden yetmişe hem severek hem de severek giyilen ürünlerdir. Kalitesi tartışılmaz örgü modelleri kullanım açısından hazır ürünlere oranla son derece kalitelidir. Piyasada bulunan çoğu farklı ip modeli arasından örülecek ürüne ait olan ip tercih edilerek oldukça kullanışlı örgü modeller elde edilebilir. Örgüler genellikle kış mevsiminde tercih edilen ürün gruplarıdır. Ev hanımlarının vakit geçirmek amaçlı tercih ettikleri örgüler kış mevsiminde içimizi sıcacık tutar. Patikler, şal modelleri, yelekler, çoraplar hatta atkılar ve kazaklar kış mevsiminde olmazsa olmaz biçimde örülen modellerdir. Uzun yıllar kullanım ömrüne sahip olan örgü modelleri hediye konusu ile ilgili da oldukça doğru bir tercihtir.
Titizlik ve özenle hazırlanan örgüler tamamlandığında ortaya oldukça şaşırtıcı modeller ile örülmüş parçalar çıkar. Tığ ve şişlerin yardımı ile hazırlanan ürünler hem gelir elde etme hem de hediye etme konusu ile ilgili son derece ilgi görür. Hediye edilen örgü ürünler daima severek kullanılır ve saklanır. Genç kızların çeyizleri için genellikle anneanne ve babaanneler hazır ürün almaktansa ördükleri örgüleri hediye etmeyi daha makul bullinkar. Kullanırken hatırlanmayı isteyen büyükler bu hediyeler ile daima gelinlerde kalıcı olarak yer edinirler. Geçim kaynağı konusu ile ilgili da oldukça yetenekli olan örgüler son derece geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Her biri birbirinden hoş örgü modeller hemen her bölgede satışa sunularak ciddi bir gelir elde edilmesini sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ