Süveter Panço Modeli Yapılışı

  • 29 Nisan 2021
  • 2.358 kez görüntülendi.
Süveter Panço Modeli Yapılışı

Süveter Panço Modeli Yapılışı
Süveter panço modeli yapılışı iki şiş basit süveter yapımı dilediğiniz boyutta yapabileceğiniz basit örgü modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapım adımı ayrıntılı anlatılmıştır. Video anlatımlar örgü modellerinde hanımlarımıza gerektiğince yarar sağlamaktadır.
Şiş örgü modelleri hanımlarımızın vazgeçemediği el işleri arasında yer almaktadır. En sevilen hobiler arasında yer almaktadır. Örgü modellerini öğrendikçe kendimiz ve sevdiklerimiz amacıyla çoğu modeli uygulayabilirsiniz. Sitemizde örgü modelleri gerektiğince geniş video anlatımımız mevcuttur.
Süveter panço modeli yapılışı
Kalın ip kullanımı
5 Numara Tunus işi
Yapılışı: İlmek sayımızı saptadıktan sonra lastik ayrıntıyını uyguluyoruz. Lastik ayrıntıyı bitiminde sağ ve sol kıyıda yedi ilmek lastik ayrıntıyı devam edecek orta kısımdaki ilmekleri düz örgü örelim, kol kesimine gelene kadar aynı örüyoruz. Santim olarak 39 santim örüyoruz kıyı omuz kısım amacıyla 16 ilmek ayarlıyoruz, 17 ilmek yaka amacıyla ayırıp ilmekleri kapatıyoruz.
Devamında omuz bölümünü örüyoruz. Santim olarak 16 santim örüyoruz. Aynı prosedürü başka omuz içersinde uygulayalım, yaka amacıyla kaç ilmek kestiysek o kadar ilmek şişe atalım, aynı mantık örmeye devam edelim ayrıntılı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ