Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli Yapılışı

  • 10 Mayıs 2019
  • 2.598 kez görüntülendi.
Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli Yapılışı

Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli Yapılışı
Bayan yelek örnekleri , sıralı çam ağaları modeli, bebek yelek örnekleri, örgü modelleri bayan yeleklerine çok yakışan basitçe yapabileceğiniz bir model bebek örgülerindede basitçe kullanabilmeniz mümkün iyi seyirler.

Örgücü kadınlar yeni bir model öğrenmek amacıyla hazır mısınız? Basit anlatımıyla bayan yelekleri, bebek örgüleri gibi bir çok örgünüzde kullanabileceğiniz sıralı çam ağaçları motiflerini bu yazıda öğrenmiş olacaksınız. Örgücü kadınların en çok istemiş oldukları modellerin başında yeleklerde sarfedilen örgü motifleri geliyor. Sıralı çam ağaçları örgü modeli de başka örgüler gibi her türlü örgüde sarfedilen bir modeldir. Cansel hanımın anlatımıyla bu tür güzel bir örgüyü öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki videoda çam ağaçları motifleri amacıyla lüzumlu ilmek adedi ve sıra adediyla beraber motiflerin nasıl çıkarıldığı gösteriliyor.

Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli
Yelek modelleri amacıyla bir çok örgü motifi bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok beğenilenler şişle örülenler. Her ne kadar tığla da yelekler örülse de şiş işi olanlar daha çok beğeniliyor. Aşağıdaki öğreneceğiniz örgü motifler iile çok şık örgü yelekler örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ