Şık Bebek Yeleği Yapılışı

  • 13 Nisan 2019
  • 2.656 kez görüntülendi.
Şık Bebek Yeleği Yapılışı

Şık Bebek Yeleği Yapılışı
Ev Ayakkabılı Bebek Yeleği Tarifi. Bebek Battaniyelerinin Yaz ve Kışlık Battaniye Örgülerin de çok sarfedilen 3 Boyutlu örneği İle Bebek Yelek Yapmak amacıyla Videolu yapımı.

Tığ Model Bahar Yelekleri amacıyla Patiğini de saya da resimde görüldüğü Patikli Bebek Yeleği Robadan başlanarak Bedende 3D Örnek ile yapılıyor.

Yazlık coton bir iple örmek dilerseniz Alize Baby Coton ile örebilirsiniz. Yorumlarda da aynı ip önerilmiş. 70 zincir ile Robaya başlanan Bebek Yelek 6-9 Aylık Bebeklere göre.1 Yaş Bebekler amacıyla de 80 zincir ile başlanabilir.
Zincir miktarını 8-10 adet artırdığınız da 1,5-2 Yaş arası Bebeklere de uygulanır. Aynı biçim de Roba artıra adedi ile vücudu de 2 numune kadar daha uzun yapabilirsiniz.
Bebek Yelek En genişliği 25 c Robadan etek ucuna kadar 18 c numune ve kıyı oyası yapılmış. 6-9 ay amacıyla 2,5 numara Tığ 1,5 Yumak İp kullanılıyor. Yaş büyüdükçe ip yumak miktarını ona göre artırabilirsiniz.
Model de Kartopu Baby One İp ve 2,5 numara Örgü Tığı kullanılacak. 70 zincirle başlanıp Roba yapımından sonra Kol birleşimini 3 Boyutlu Tığ işi ile yaptıktan sonra Kenarları oyalanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ