Sevgi Şeridi Örgü Modeli Yapılışı

  • 15 Aralık 2017
  • 2.789 kez görüntülendi.
Sevgi Şeridi Örgü Modeli Yapılışı

Sevgi Şeridi Örgü Modeli Yapılışı
Sevgi şeridi örgü modeli ile bebek yelekleri, hırkaları ve çok güzel küçücük örgüler örebilirsiniz. En çok aranan örgülerden birine buradan ulaşabilirsiniz.
Şu sıralar örgü gruplarında çok çok aranan bir örgü modeli var. Genellikle bebek yelekleri paylaşılıyor ve hangi örgü modeli olduğunu soruyorlar. Biz örgü modelinin sevgi şeridi örgü modeli olduğunu gördük. Anne işleri kanalında yayınlanan sevgi şeridi örgü modeli ile bebek yelekleri, hırkaları ve başka bebek örgülerinden örebilirsiniz.
Sevgi Şeridi Örgü Modeli
Sevgi Şeridi örgü modeli ile hırkalar, ceketler örebileceğiniz tatlı bir örnektir. Ters ve düz örgü kullanılmıştır. Örnek videoda ince ip ile çalışılmıştır. Şiş ile örülmektedir. 2.5 ya da 2 numara örgü şişi kullanabilirsiniz. Haroşa örgü modeli de kullanılmaktadır. Örnek toplamda 11 ilmek ile kuruluyor. Haroşa sırası örerek örneğe başlayabilirsiniz. Hepinize basit gelsin.
Sevgi Şeridi Örgü Yelek
Örgüyü izah eden arkadaşımız çok güzel anlatıyor. Yani izlerken neyin nasıl yapıldığını çok rahat anlayabileceksiniz. Sevgi şeridi örgü modelinin nasıl yapıldığını öğreneceğinize eminim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ