Robası Yapraklı Bebek Yeleği Nasıl Yapılır

  • 20 Kasım 2021
  • 1.208 kez görüntülendi.
Robası Yapraklı Bebek Yeleği Nasıl Yapılır

Robası Yapraklı Bebek Yeleği Nasıl Yapılır
Örgü bebek yeleklerinde sık sık karşımıza çıkan yaprak robalı örgü bebek yeleği yapımı. Türkçe anlatımlı videosuyla yelek örmeyi sizde öğrenebilirsiniz.

Örgü bebek yelekleri paylaşımlarında sık sık karşımıza çıkan bir model var. Bu model yaprak robalı olan bebek yeleği modelidir. Yaprak robasını esasen bebek yeleklerinde sık sık rastlanan bir roba modelidir. Yelek gerçekleştirme isteyen örgücü kadınlar amacıyla üç adet video ile yeleğin baştan sona kadar anlatımına yer verilmiştir. Yapımı basit bu güzel modelle yelek gerçekleştirme isteyenler bu videoları izleyip örgüye başlayabilirler. Herkesin beğeneceği bir örgü modeli olacağını düşündüğümüz yeleğin anlatım videolarını aşağıya ekledik. Videoları sırası ile izleyip roba bölümünü etek bölümünü ve yeleğin tamamiyle yapımını baştan sonra kadar öğrenebilirsiniz.

Yaprak Robalı Örgü Yelek Modeli

Şimdiye kadar yayınladığımız bebek yelekleri arasından en güzellerinden biriside bu modeldir. Örgü örüp satanların sık sık tercih etmiş bulunduğu bu modelle sizlerde bebek yelekleri örerek satabilirsiniz. Sırası ile videoları izlemeyi unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ