Küpeli Örgü Modeli Yapılışı

  • 05 Ekim 2017
  • 5.027 kez görüntülendi.
Küpeli Örgü Modeli Yapılışı

Küpeli Örgü Modeli Yapılışı,
Evet hanımlar bebek battaniyesi, bebek yeleği ve bayan yeleği gibi bir çok alanda kullanabileceğiniz harika model yapraklı küpeli çiçek örgü modeli yapılışı sitemizdedir.
Örülmesi çok zevkli, her bireyin örebileceği çok basit bir o kadar da güzel bir numune paylaşıyoruz. Bebek battaniyesi, bayan yeleği ve bebek yeleği gibi detaylı örgülerde kullanılabilir. Size ve sevdiklerinize çok güzel şeyler örebilirsiniz. Mesela motifleri 13 ilmek ve 6 sıradan oluşuyor. Mesela anlatımı 2 motif çıkarılarak anlatılmış. İki motif amacıyla 26 ilmek 1 adet de ek ilmek olmak üzere toplam 27 ilmek ile numune olarak anlatımı yapılmıştır. Şişe 27 ilmek atıp örgüye başlayabilirsiniz.
Kendiniz amacıyla ya da bebekler amacıyla yelek örmek dilerseniz sizlerde bu örgü modelini kullanabilirsiniz. Gönül hanımın kanalında paylaşmış bulunduğu bu harika örneği sizlerde sitemizde paylaştığımız videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Video 11 dakika uzunluktadır. Sizlerde kısa bir vakit ortamında nasıl yapıldığını öğrenip gerçekleştireceğiniz örgülerde yapraklı küpeli çiçek örgü modelini tercih edebilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ