Renkli Tavşan Kulağı Örgü Modeli Yapımı

  • 14 Haziran 2019
  • 1.813 kez görüntülendi.
Renkli Tavşan Kulağı Örgü Modeli Yapımı

Renkli Tavşan Kulağı Örgü Modeli Yapımı
Bir bebek örgü modeli olan renkli tavşan kulakları modeli ile yelekler, atkılar, kazaklar, bereler ve atkılar örmek ister misiniz?

Bebeklere örülen örgülerde çok değişik örgü teknikleri kullanılıyor. Tavşan kulağı ya da tavşan kulakları örgü modeli de bu tekniklerden birisidir. Örgüde aniden çok renk olmasını isteyenler amacıyla paylaşmış olduğumuz tavşan kulakları örgü modeli ile bebek ve çocuklarınıza örgüler örebilirsiniz. Tavşan kulağı örgü modelinde toplamda 3 adet değişik renk ip kullanılmıştır. Anlatımlı videodaki ip renkleri beyaz yeşil ve mor. Sizde birbirine uyumlu olacak renklerde ipleri seçerek bu örgü modelini örmeye derhal başlayabilirsiniz. Rengarenk görünmesiyle her bireyin beğenisini kazanacak modeli derhal sende yap!

Tavşan Kulakları Örgü Modeli

Tavşan kulağı örgü modeline başlarken ilk olarak bir kaç sıra lastik örülüyor. Ön yüzde tespit edilen lastikler ters olarak örülür ve ilmekler terse çevrilir. Arka kısımda ters örülür Ön taraftaki örgüde renk değişiklıkları olacak. Onun amacıyla değişik ipler bağlanıp devam edilmektedir. Ters ve düz örgü ile tamamlanan örgü modelinin bütün detaylarını alttaki anlatımlı videodan izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ