Renkli Kolay Yelek Yapılışı

  • 15 Nisan 2020
  • 2.420 kez görüntülendi.
Renkli Kolay Yelek Yapılışı

Renkli Kolay Yelek Yapılışı
Hem kız hemde Erkek çocuklar için yapılan yelek modelleri çok ilgi görüyor. Bugün şiş ile yapılmış çok kolay ve büyümüşte küçülmüş kız veya erkek yeleklerine benzer çok şık bir model paylaştım. Bu modeli sadece bebekler için değil küçük bebek kız veya erkekler içinde kullanabilirsiniz.
Bu çok kolay örülen bebek yelek modelini isterseniz kız bebek yelekleri için isterseniz de erkek bebek yeleklerinde yapabilirsiniz. Gören herkesin örmek isteyeceği bu kolay örgü yeleği modelini çok seveceksiniz. renkli olarak yapabileceğiniz en kolay bebek yeleği modelini istediğiniz renklerde yapabilirsiniz.
Şiş örgü yelek modellerinden biri olarak yapılan ve süslemesinde şiş işi örgü modeli kullanılan bu gösterişli şiş örgü bebek yelek modelini, muhteşem bir bebek yeleği Er yumak kullanılarak yapılan ve yumaklar tam bitmeyen bu örgü modeli, üstte gerçekten çok şık duran ve hazır alınmış yeleklerden farksız olan bu güzel örgüyü hemen denemek isteyenler kısacık Alıntı videoda yapılışını izleyerek örebilirler. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ