Renk Geçişli Hırka Yapımı

  • 20 Ekim 2018
  • 3.262 kez görüntülendi.
Renk Geçişli Hırka Yapımı

Renk Geçişli Hırka Yapımı,
Degrade hırka yapımını paylaştık, bu model sizlerin talebi üstüne anlatılmıştır. Degrade kapşonlu bebek hırka yapımına dair her türlü sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Degrade hırka modeli bu sene en çok oluşturulan modellerden bir tanesidir ve bu kışın modası oldu hanımlar. Gerek bebekler lüzum çocuklar lüzumse yetişkinler amacıyla oluşturulan çalışmalarda kullanılabilen ve sevilen bir model. Bizde canimanne ekibi olarak sizden gelen istekler tarafında modeli anlatıma aldik Haydi o vakit degrade hırkayı bilmeyen ve yapamayan kalmasın diyoruz vee hep birlikte hırkayı yapıyoruz.
Gerekli olan malzemeler 1yaş
4 adet Nako lüks minnoş ip 2 kırmızı 2 krem kullandım ben)
4 numarali misinalı şiş
4 adet kırmızı düğme
1 adet hazır ponpon
Gelelim örülüşüne
Yakadan 80 ilmek ile başlıyoruz. Buradaki ölçülerimiz 1 yaşa ideal demiştik . Sizler dilerseniz yaşa göre ilmek ve ölçülerini artırabilirsiniz. Her gövde amacıyla örgünün herbir seksiyonuna birer ikişer ilmek eklemeniz yeterli olacaktır. Yakadan başlayarak gövde ve kollarını örüyoruz daha sonra yine yakadan ilmek toplayarak kapşonu örüyoruz. Örgünün bütün detaylı detaylarını video da görebilirsiniz. Buna karşın takıldığınız her noktayı bize sormaya çekinmeyin lütfen.
Çocuklarımıza, bebeklerimize çok yakışan bu hırkayı dilediğiniz renklerle özelleştirerek degrade akımına siz de yeni renkler katabilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ