Kalem İle Yapılan Şal Modeli

  • 12 Nisan 2019
  • 1.642 kez görüntülendi.
Kalem İle Yapılan Şal Modeli

Kalem İle Yapılan Şal Modeli
Sevgili örgü sevenler bu gün sizlere yeni ve çok güzel yeni bir kalem ile tığ işi kalem ile örülen şal modeli örülüşünü sunmak ve sizlere düşünce olsun istedim.

Çok güzel ve çok farklı bir model bulunduğunu düşünerek sizlerde yapmanıza yardımcı olsun izleyerek yapın diye yapılış anlatımlı videoyu sundum izleyerek basit yapabilirsiniz yöntemi de öğrenmiş olursunuz diye düşünüp düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Kalem ile oluşturulan bu model farklı örgülerde yapabiliriz yelek olur ya da aralarına boncuk kullanarak farklı hava katabiliriz bize bu modeli hazırlayan şerife hanıma teşekkür ederim .

Arkadaşlar her vakit farklı ve güzel modeller hazırlayıp sunduğumu düşünüyorum sizlerde düşüncelerinizi yorum aratarak belirtirseniz sevinirim.

Diğer modellerde bulunduğu gibi bu kalem ile oluşturulan modeli de birtakım yerde kullanabilir bulunduğunu düşünerek yapmalısınız her vakit anlatımlarım da bahsederim misaller bir yerde kalmasın diye evet her yerde kullanmalıyız o vakit farklılık yapmış oluruz.

Arkadaşlar bu modeli şal yaparsanız kalem kalınlığında şiş kullanmak daha iyi yapmanızda basit olur kalem ufak bulunduğu amacıyla numune sığdırmak zor olur ama şayet şiş kullanılırsa eni tam kaplar ve çok daha rahat çalışırsınız diye düşünüyorum buda benim fikrim siz dilerseniz yapılışını izah eden video izleyerek yapılış yöntemi ile yapın şimdi bu modeli gerçekleştirme isteyen,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ