Prenses Bebek Bere Yapılışı

  • 10 Aralık 2018
  • 3.806 kez görüntülendi.
Prenses Bebek Bere Yapılışı

Prenses Bebek Bere Yapılışı
Tığ işini sevenlerin tercih edebileceği tığ işi fıstık örgü modeli ile bere yapımı konusu ile ilgili hazırlanmış olan video ayrıntılı bilgi almanızı sağlamaktadır. İlk aşamadan itibaren videoyu takip ederek modeli basitçe uygulayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz renk alternatiflerine göre kız ya da erkekler amacıyla ideal model oluşturabilirsiniz. Büyük boyutlarda tığ ile program yapılması lazım olur.
Modeli ilk olarak lastik kısmının hazırlaması lazım olur. Daha ardından verdiği motife göre örgü devam ettiriliyor. Verilen ölçülerde yapılacak olan program dilediğiniz gibi tam ölçüde netice almanızı sağlamaktadır. Bu amaçla program gerçekleştirme isteyenler video üzerinden edebilecekleri bulgular tarafında hareket edebilirler. Türkçe olarak oluşturulan anlatımlar yapmanız gereken işlemler konusu ile ilgili bilgi almanızı sağlar.
Kış amacıyla hazırlayacağınız bere modelleri konusu ile ilgili tercih edebileceğiniz alternatifler arasında bilhassa birbirinden değişik model alternatifleri bulunmaktadır. Örgü işlerini sevenlerin diledikleri her halde evde yapacakları program yardımıyla değişik model alternatifleri meydana çıkartabilirler. Kız ve erkekler amacıyla hazırlanacak olan bere alternatifleri değişmektedir.
Videoda oluşturulan bildirime ideal şekilde yapılacak programlar yardımıyla tığ işi fıstık örgü modeli ile bere kısa sürede tamamlanabilir. Seçmiş olduğunuz ideal ip alternatifleriyle gerçekleştireceğiniz program kısa sürede modelin meydana çıkartılmasını sağlamaktadır. Genellikle sevdiklerinizi mutlu etmek dilediğinizde tercih edeceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Modelin oluşturulabilmesi amacıyla kesinlikle ideal iplerin tercih edilmesi lazım olur,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ