Popcorn Örgü Modeli Nasıl Yapılır

  • 26 Ocak 2020
  • 1.695 kez görüntülendi.
Popcorn Örgü Modeli Nasıl Yapılır

Popcorn Örgü Modeli Nasıl Yapılır
Merhaba Arkadaşlar. Popcorn örgü modelinden çoğu örgü yapılıyor. Popcorn örgü modeli nasıl yapılır, Veya fıstık örgü modeli nasıl yapılır merak edenler amacıyla derledik bu yazıyı. Bizde çoğu defa değişik modelleri paylaştık. Popcorn bebek battaniyesi yaptık. Gerçekten çok güzel bir örnek. Motif motif yapılıp sık iğne ile birleştiriliyor. Ve tekrar renk renk , cıvıl cıvıl popcorn örgü tablet kılıfı yaptık. Tabi sevdi dolu popcorn kalp bebek battaniyesi yapılışını da unutmayalım.
Popcorn Örgü Modeli Yapılışı
İstediğiniz uzunlukta zincir çekerek başlayalım. Daha sonra zincirlerin üstüne her bir ilmeğe sık iğne yapalım.
Popcorn Örgü Modeli Nasıl Yapılır
3 zincir çekip dönelim. Hemen yanındaki ilmeğe aynı yere 4 trabzan yapalım. Son ilmekleri örmeyelim. Hepsini beraber öreceğiz. Daha sonra tekrar aynı yere sık iğne ile batıyoruz. Yanındaki ilmeğe geçip aynı prosedürü tekrar ediyoruz. Sıra sonuna kadar.
Bir ileri tura geldiğimizde istersek renk değiştiriyoruz. Sıra sonuna kadar sık iğne örüyoruz. Sonraki turda ise tekrar popcorn yapıyoruz.
Model bu kadar basit arkadaşlar. İstediğiniz her şeyi örebilirsiniz. Bebek battaniyesi modelleri, örgü bere modelleri, tablet kılıfları, fıstık bere yapılışı . Örgü hırka modelleri . İstediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ