İçeriğe geç

Popcorn Bandana Saç Bandı Modeli

Popcorn Bandana Sac Bandi Modeli

Popcorn Bandana Saç Bandı Modeli
Popcorn örgü iş örgüsünden en çok sarfedilen modellerden birisi. Bu model ile yapılmış değişik örgü işlerini daha evvelcede sizlere göstermiştim. Bugün ise popcorn örgü bandana yapımını sizlere göstermek istiyorum. Bu bandananın ayrıntılı yapım adımını alttaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.
Sizlere sık sık örgü işinden yapılmış olan aksesuarları göstermeye çalışıyorum. Bugün sizlere bir bandana modeli göstermek istedim. Kız çocukları amacıyla gerçekleştireceğiniz elbise ve hırkaların üstüne grup olması amacıyla bu bandanaları yapabilirsiniz. Takım dışında tek başına da bu bandana modeli kolaylıkla kullanılabilir. Burada bebekler amacıyla bir bandana modeli yapılmış olsa da her yaştan kız çocuğu amacıyla bu bandana modelini yapabilirsiniz.
Popcorn bebek saç bandı yapımı amacıyla burada yarım yumaktan daha az bir örgü ipi kullanılmış. Şiş olarak ise 3,5 numara şiş kullanılmış. Burada oluşturulan bandana modeli daha evvelce popcorn modeli ile oluşturulan elbise amacıyla grup olarak yapılmış. Dediğim gibi siz tek balına da bu bandanayı kullanabilirsiniz.
Bandana modelinin yapımı amacıyla 23 ilmek atılarak başlanmış. İlk üç ve son üç ilmekler haroşa örülüp kıyı kısımları bu şekilde yapılmış. Ara kısımlar ise düz örgü ile yapılmış ve tabii ki popcorn modeli uygulanmış. Bandana modelinin yapımı gerektiğince basit. Videoda verdiği anlatımı takip ederseniz problem hayattan kısa sürede bu bandanayı yapabilirsiniz.
Popcorn örgü bandana modeli yapımı amacıyla alttaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir