Ponpon Çiçek Nasıl Örülür

  • 22 Mayıs 2021
  • 1.269 kez görüntülendi.
Ponpon Çiçek Nasıl Örülür

Ponpon Çiçek Nasıl Örülür
Kare lif lale modeli yapılışı yeni dizayn değişik modeller arayanlar amacıyla kutu yöntemi ile oluşturulan lale lif modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yeni lif modellerine yayım akışımızda yer vermeye devam etmekteyiz. En yeni lif örnekleri ve grup lif modellerini sitemizde bulabilirsiniz.
Lif modellerine namacıyla bu kadar ilgi sorusu aklımıza gelmektedir. Lif modelleri basit olması ve el işine yeni başlayan öğrenmek isteyenler lif modeli örerek başlamaktadır. Tığ işinin en sevilen modelleri arasında lif örnekleri yer almaktadır. Zaman geçtikçe model alternatifi fazlasıyla artış göstermektedir. Video anlatımlar buna en çok faktör sebebidir. İstenilen model youtube kanalında sahip olunan olması hanımlarımızın dikkatini arttırmaktadır. Çeyizlik modelden, günlük kullanıma, çiçek temasından, çocuk lif modellerine yüz lif modellerine kadar lif çeşidi bulunmaktadır. Sizin tercihiniz hangi lif modelidir ?
Yazımızdaki linke tıklayarak lif modellerine ulaşabilirsiniz.
Kare lif lale modeli yapılışı
3 Renk lif ipi kullanımı
Elinize yatkın tığ seçimi
Yapılışı: İlk olarak uç uca toplamda yirmi fıstık yapalım, kutu yöntemi ile devam edelim çift fıstık kapatarak, dokuz fıstık yaptıktan sonra yeşil ip ve beyaz ipi beraber fıstık yapıp devamında beyaz ipile sıra sonuna gelelim, model kutu yöntemi ile orta kısımda lale görselini yaparak devam etmektedir. Detaylı yapılışını video anlatımla uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ