Pıtırcıklı Yelek Modeli Yapılışı

  • 28 Nisan 2020
  • 2.368 kez görüntülendi.
Pıtırcıklı Yelek Modeli Yapılışı

Pıtırcıklı Yelek Modeli Yapılışı
Yakadan başlama pıtırcıklı yelek modeli yapılışı Tunus işi kız ve erkek bebekler amacıyla yapabileceğiniz güzel örgü yelek modelidir. Bebek yelekleri hanımlarımızın çocuklarda en çok kullandığı örgü grubunun kıyafetidir. Yapılışı basit olan yelek modelleri el emeğini sevenler içersinde gerektiğince çok yapılmaktadır. Anne adayları kız ve erkek bebeğe ideal renk seçimi ile aniden çok yelek modelin yapmaktadırlar. Bebek yelekleri nerdeyse dört mevsim kullanılmaktadır.
Örgü bebek yelek modelleri sayfamızda gerektiğince çok örneğe sahiptir. Farklı model ve teknikleri yelek modellerinde bulabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olarak modellerimizi inceleyebilirsiniz. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Yakadan Başlama Pıtırcıklı Yelek Modeli Yapılışı
1 ve 2 yaş amacıyla idealdur.
Yakadan başlamalı V yakalı modeldir.
Yelek modelinin genişliği 30 santim
Omuzdan eteğe uzunluk 35 santim
Kol altında eteğe 22 santim
İp olarak bebe yünü
4 mm Tunu şişi kullanılmıştır.
İlk olarak 50 zincir çekelim, ve 1 artırıp 2 ilmek çıkartalım 1 artıralım 10 ilmek çıkartalım, ön, ve kol bölümünü ayarlamış olduk,
Tekrar artırıp 2 ilmek örüp yine arttırıp arka amacıyla 20 ilmek çıkartalım, 1 artırıp 2 ara ilmek yine artırıp 10 ilmek kol amacıyla, yine arttırıp 2 ara ilmek son ön amacıyla ilmek
Tunus yöntemi yapıp ilmekleri çıkartıp sıra başına gelelim. Model arttırma yöntemi ile roba alanı yapılmaktadır. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ