Parmaksız Örgü Eldiven Yapılışı

  • 24 Ocak 2019
  • 2.507 kez görüntülendi.
Parmaksız Örgü Eldiven Yapılışı

Parmaksız Örgü Eldiven Yapılışı

Alize Angora Gold ple oluşturulan Parmaksız İncili Abiye Bayan Eldiveni Tarifi-Ahududu İncili Abiye Parmaksız Kadın Eldiveni Tığla Yapılışı.

İnciler Eldivene Silikon ile yapıştırılmış ama siz istek ederseniz İncileri dikebilirsiniz. Böylece el de yıkadığınız da Abiye Örgü Eldiven zarar görmez ve Boncuklar dökülme.

Eldiveni rahat kullanmak amacıyla İncileri yalnızca üzerine misaller arasına dikebilir avuç amacıylae gelen yere dikmezseniz.

Önce bileğindeki lastikten başlanarak 6-7 cm kadar lastik gerçekleştirdikten sonra Ahududu Örgü Modeli ile kalan bölümler örülüyor.

Ahududu Model İncili Boncuklu Eldiven Örneğini daha Önce Yelek,Hırka ve Bere yapılışında da görmüştük.Bunları saya içersinde size göstereceğim.

17 Zincirle başlayıp zincir üzerine her zincire 1 adet sık iğne yapınız.2. sırada çektiğiniz sık iğne zincirlerin arka tepelerine batarak lastik örneğine devam edin.

Her motif 10 ve katları üzerinden yapılıyor.Çocuklar amacıyla aynı eldiveni gerçekleştireceğiniz vakit bilek genişliğinde zincir çektikten sonra bun hesaplarsınız kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ