Kolay Ajurlu Örgü Yelek Modeli Yapılışı

  • 06 Mayıs 2019
  • 2.939 kez görüntülendi.
Kolay Ajurlu Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Kolay Ajurlu Örgü Yelek Modeli Yapılışı
Çok heves alan yapımı gerektiğince basit ajurlu örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz? O durumda derhal modeli öğrenmeye başlayın.

Kışlık örgüler ve yazlık hırka, bluz ve şal gibi örgülerde kullanabileceğiniz yapılışı gerektiğince basit ajurlu bir örgü modeli daha öğrenmek ister misiniz? Angora bir ip kullanıldığı vakit daha güzel görünen ajurlu örgü modeli ile istediğiniz vakit istediğiniz örgüyü kullanabilirsiniz. Model bir çok kadın doğrulusunda çok heves alıyordu. Nasıl yapıldığını merak eden kadınlar anlatımının paylaşılmasını istiyorlardı. Bu video yardımıyla kadınlar merakını gidermiş ve örülmesi basit olan örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenmiş olacaklar. Cansel hanımın anlatımıyla 14 dakika süren videoda angora ip kullanılarak örülen modelin detayları anlatılmıştır. Dizili durumda olan motifler her türlü örgüye uyacaktır.

Örülmesi Kolay Ajurlu Örgü Modeli
En çok örülen örgüler arasında yelekler, bebek örgüleri, şallar, atkı ve bereler gelmektedir. Sizde bu örgüler ve daha değişik örgüler örmek dilerseniz tür tür motiflerden birisini seçerek uygulayabilirsiniz. Ajurlu örgü modeli anlatımı aşağıda,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ