Papatya Lif Örgü Modeli Yapılışı

  • 31 Mart 2021
  • 1.619 kez görüntülendi.
Papatya Lif Örgü Modeli Yapılışı

Papatya Lif Örgü Modeli Yapılışı,
Bilindiği üzere çiçek motifler her yerde kullanılıyor. Papatyalar ise daha büyük ilgi görüyor. Doğada da bütün çiçeklerin önüne geride bıraktığımız ve kokuları ile herkesi kendine hayran bırakan papatyalar örgü modelleri üstünde de çok güzel duruyor. Zaten herkes bir tür papatya modeli gerçeklştirmeyi biliyordur. Ama bu sefer anlatacak bulunduğum motifler bildiklerinizin dışında olabilir. Direk olarak tabana biçimi işlemek yerine motifleri bir bir örerek birleştirme prosedürü yapacağız.
Örgüden her şeyi yapabileceğinizi biliyorsunuz. Genellikle lif modelleri son vakitlerde daha çok tercih ediliyor. Çünkü lifler acele yıpranıyor ve dışarıdan satın aldıklarımız cilt sağlığına zarar verebiliyor. Her şeyin en güzeli evde yapılanı bulunduğu amacıyla lifleri dışarıdan almamanızı öneririm.
Lif amacıyla papatya motiflerini kısa sürede yapabileceksiniz. Bunun amacıyla iki renk kullanmanızı öneririm. Orijinallikten uzaklaşmamak adına beyaz ve sarı renkler ideal olacaktır. Ama diğer şekillerde gerçekleştirme dilerseniz bu sizin zevkinize bağlı olarak değişebilir.
Papatya Lif Örgü Modeli Yapımı
Papatya lif örgü modeli yapılışı kısa süreceğinden sıkılmadan ilerleyeceksiniz. Aynı vakitte motiflerinizi arttırarak lifinizin boyunu ayarlayabilirsiniz. Tek doğrultulu yapabileceğiniz gibi iki parçayı birbirine dikerek kese biçimini elde edebilirsiniz. Bu gibi fikirler daha türetebilir. Eğer benim söylediklerim dışında diğer düşünceleriniz varsa yorum atabilirsiniz. Bu sayede hem ben hem de diğer okuyucular bilgi almış olur.
Aşağıda sizler amacıyla video paylaştım. Bu videoyu izleyerek ismim ismim yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Yaptıklarınızı sevdikleriniz ile paylaşmayı da es geçmeyin. Şimdiden bütün hanımlara basit gelsin. Sevgi ve sağlıkla kalın.
Ezgi’nin Örgü Aşkı’na bu anlatımı bizimle paylaştığı amacıyla teşekkür ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ